menu>

O nas

Instytut Zdrowia i Urody Kleopatra powstał 15 lat temu z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.

Instytut Zdrowia I Urody Kleopatra to miejsce stworzone z myślą o wyjątkowych potrzebach kosmetycznych i fryzjerskich kobiet i mężczyzn. Łączymy najnowocześniejsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny, co sprawia, że oferowane przez nas zabiegi spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. Oferta nasza jest oparta głównie na wyselekcjonowanych dermokosmetykach o działaniu potwierdzonym klinicznie. Posiadamy autoryzację marki ENVIRON, JANE IREDALE, GUINOT.

Salon fryzjerski Kleopatra należy do elitarnej grupy Salonów Expert Loreal, które oferują pełen wachlarz najwyższej jakości usług - strzyżenie, koloryzację, pielęgnację Loreal Professionnel i Kerastase Paris - Rytuały Kerastase, stylizację włosów oraz odsprzedaż kosmetyków.

Instytut Zdrowia i Urody Kleopatra jest miejscem w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka