menu>

Kosmetologia estetyczna

.

MesoTherm - odnowa skóry

MesoTherm - NOWOŚĆ! Odkryj sekret globalnej odnowy!


Czym jest i jak działa MesoTherm?

MesoTherm jest najnowszą, ekskluzywną, niezwykle zaawansowaną technologicznie metodą odnowy skóry, aktywnego odmładzania oraz spektakularnej poprawy jej kondycji! Łączy sześć różnych technologii w jednym bezpiecznym, nieinwazyjnym urządzeniu. Moduł Abralase zawiera laser stymulujący odnowę komórkową oraz piling mechaniczny tlenkiem glinu, silnie regenerujący skórę. Za napięcie skóry odpowiada monopolarna fala radiowa, wspomagana przez mikronakłuwanie specjalnym rollerem z setkami mikroigieł, oraz pulsacyjny masaż podciśnieniowy, przywracający elastyczność nawet najbardziej poluźnionej skórze. Moduł Mesoskin wykorzystuje prąd zmienny o niskiej amplitudzie drgań, aby zwiększyć zdolność skóry do absorpcji składników aktywnych, zawartych w specjalnie opracowanych formułach serum.Z jakimi niedoskonałościami skóry najlepiej radzi sobie MesoTherm?

MesoTherm sprzyja procesowi silnej odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg z powodzeniem leczy szereg zmian i zaburzeń na skórze twarzy i ciała, jak:

 • nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka),
 • nadmierne rogowacenie,
 • przyspieszone procesy starzenia,
 • zwiotczenie skóry,
 • fotostarzenie,
 • łojotok,
 • rozszerzone pory,
 • zaburzenia na tle melaninowym (przebarwienia),
 • blizny (również potrądzikowe),
 • rozstępy,
 • przeciw wypadaniu włosów oraz dla wzmocnienia i poprawy ich kondycji.

Przebarwienia – zaburzenia na tle melaninowym

Przebarwienia zazwyczaj pojawiają się w miejscach narażonych na działanie promieni słonecznych. Geneza plam jest rożnego rodzaju, przebarwienia są spowodowane głównie przez słońce i fotostarzenie, znane również jako plamy starcze. Wzmożona pigmentacja plam starczych to wynik starzenia, a także narażenia na działanie promieni: słonecznych lub innych form promieni ultrafioletowych. Zjawisko hiperpigmentacji może wystąpić także u kobiet w ciąży, ze względu na znaczące zmiany hormonalne, jak również w wyniku działania leków fotouczulających (np. niektórych antybiotyków).

MesoTherm posiada odpowiednie protokoły do leczenia przebarwień. Kuracja jest odpowiednio dostosowana do danego pacjenta, w oparciu o jego biotyp oraz stopień nasilenia niedoskonałości: głęboka mikrodermabrazja, mikronakłuwanie – zabieg łączący działania fali radiowej monopolarnej wraz z mikronakłuwaniem specjalną głowicą z tytanowymi mikroigłami wspomaganym vacuum, elektroporacja oraz odpowiednie, skoncentrowane ampułki. Kurację uzupełnia specjalnie dobrana pielęgnacja domowa.

Efektem jest mechaniczne złuszczenie i rozbicie cząsteczek pigmentu-melaniny i ich usunięcie z organizmu przez makrofagi. Dodatkowo, stosując zjonizowane preparaty wybielające przy udziale elektroporacji powodujemy chemiczne rozjaśnienie przebarwień zarówno powierzchownych, jak i głębokich. Istotą tego zabiegu jest również hamowanie procesu melanogenezy poprzez zmniejszenie aktywności tyrozynazy. Dzięki tym procedurom zabiegowym usuwamy nawet najbardziej oporne, skórne przebarwienia typu melasma.

Leczenie blizn

Blizny są skutkiem biologicznego procesu gojenia się skóry i innych tkanek ciała. Wszystkie blizny składają się z tego samego kolagenu, który znajduje się w tkankach, ale kompozycja blizny różni się. Blizny różnią się między sobą w zależności od ilości kolagenu. Dwa najczęściej występujących blizn blizny - hipertroficzne i koloidalne (bliznowce). Inną formą są blizny zanikowe (wklęsłe blizny), które także mają tendencje do blokowania regeneracji kolagenu.

Technologie MesoTherm pozwalają leczyć bardzo skutecznie wszystkie blizny (pourazowe, pooperacyjne, potrądzikowe) za wyjątkiem bliznowców. Eksperci opracowali odpowiednie protokoły do leczenia blizn: głęboka mikrodermabrazja, laser biostymulacyjny, elektroporacja, RF monopolarny, mikronakłuwanie z vacuum. Kurację wspiera dobrana pielęgnacja domowa.

Efektem jest bardzo głęboka przebudowa skóry w obszarze blizny, uwarunkowana przede wszystkim odpowiednimi parametrami RF w zakresie mocy i częstotliwości oraz długością igieł. Dzięki takiej synergii technologicznej doprowadzamy do uszkodzenia patologicznego kolagenu i przerośniętej tkanki łącznej stymulując jednocześnie fibroblasty do aktywnej syntezy prawidłowych włókien kolagenowych. Za sprawą tak zaawansowanych technologii otrzymujemy „drugą skórę" i znaczącą redukcję blizn.

Rozstępy

Zmiany w organizmie, takie jak szybki wzrost i przyrost masy ciała, mogą nadmiernie napinać tkanki pod skórą, powodując rozstępy. Rozstępy mogą również powstać pod wpływem zmian hormonalnych związanych z okresem dojrzewania, ciążą, przyrostem mięśni, hormonalną terapią zastępczą, itp. Istnieją dwa różne rodzaje rozstępów: czerwone rozstępy są nowsze, a białe rozstępy są starsze. Obszar dotknięty rozstępami jest pusty i miękki w dotyku. Rozstępy mogą pojawić się w dowolnym miejscu na ciele, ale najczęściej pojawiają się w miejscach, gdzie są gromadzone większe ilości tłuszczu. Najczęstsze miejsca to: brzuch (zwłaszcza w pobliżu pępka), piersi, ramiona, pachy, plecy, uda (zarówno wewnętrzna i zewnętrzna strona), biodra i pośladki.

MesoTherm posiada odpowiednie protokoły do leczenia skór z rozstępami: głęboka mikrodermabrazja, radiofrekwencja igłowa z zastosowaniem głębokich nakłuć z jednoczesną emisją RF o wysokiej mocy. Procedury zabiegowe uzupełnia stosowna pielęgnacja domowa.

Efektem jest bardzo głębokie uszkodzenie skóry w obrębie rozstępów celem jej regeneracji i odbudowy. Takie połączenie technologii umożliwia głęboką przebudowę niewłaściwie wytworzonego kolagenu na rzecz prawidłowych jego włókien, co powoduje przebudowę skóry w obszarze rozstępów i ich bardzo widoczne spłycenie.

Wypadanie włosów

Łysienie (alopecja) oznacza utratę włosów w obszarze skóry, gdzie zwykle występują włosy. Istnieją dwie formy łysienia: bliznowate i niebliznowate. Łysienie bliznowate to utrata mieszków włosowych. To oznacza trwałą utratę włosów. W przypadku łysienia niebliznowatego, trzon włosa zanika, ale mieszki włosowe są nadal obecne. Często jest ono odwracalne.

MesoTherm posiada odpowiednie protokoły do leczenia niebliznowatego typu łysienia. Do protokołu należy bardzo łagodna mikrodermabrazja korundowa oraz elektroporacja. W zależności od przypadku może być zalecone również mikronakłuwanie – zabieg na skórę głowy łączący działania fali radiowej monopolarnej wraz z mikronakłuwaniem specjalną głowicą z tytanowymi mikroigłami wspomaganym vacuum. Podczas zabiegu wykorzystywane jest serum ze specjalnie opracowaną formuła składników odżywczych - Neohair.

Efektem jest poprawa stanu skóry głowy i struktury włosów, przyrost włosów, widocznie zwiększona średnica włosa.

Nieprawidłowa keratynizacja (zaburzenia złuszczania naskórka)

Nieprawidłowa keratynizacja naskórka - zaburzenie złuszczania naskórka czy nadmierne rogowacenie leży u podstaw wielu chorób skóry, jak rybia łuska, łuszczyca, trądzik, łupież, łysienie.

Mesotherm posiada odpowiednie protokoły do leczenia zaburzeń złuszczania naskórka. Kuracja jest odpowiednio dostosowana do danego pacjenta, w oparciu o jego biotyp oraz stopień nasilenia niedoskonałości: głęboka mikrodermabrazja, radiofrekwencji igłowej z wykorzystaniem igieł o krótszej długości, RF monopolarną z vacuum, elektroporacja oraz odpowiednie, skoncentrowane ampułki. Kurację uzupełnia specjalnie dobrana pielęgnacja domowa.

Efektem zabiegu jest stymulacja warstwy podstawnej naskórka do prawidłowej syntezy keratynocytów w zakresie ich ilości i jakości, wyrównanie obrotu komórkowego i usunięcie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii. Dodatkowo następuje stymulacja ATP w mitochondriach komórek, co reguluje ich metabolizm. Dzięki tym procesom doprowadzamy do prawidłowej syntezy keratynocytów i ich procesów metabolicznych.

W czym tkwi sekret skuteczności MesoTherm i jak dokładnie wygląda procedura zabiegowa?

Istotą MesoTherm jest synergia działań, które są oparte na najskuteczniejszych technologiach, stosowanych obecnie w estetyce:

1. Procedura Abralase

Mikrocząsteczki tlenku glinu zostają podane na powierzchnię skóry przez sterylną głowicę. Kiedy strumień cząsteczek uderzy w powierzchnię skóry, zostaje natychmiast zassany z powrotem do urządzenia wraz z martwymi komórkami naskórka. W tym samym czasie, laser diodowy emituje podczerwień, zdolną wnikać głęboko w tkanki skóry. Energia laserowa jest wchłaniana przez cytochromy znajdujące się w tkankach. W mitochondriach poszczególnych komórek energia świetlna zamienia się w energię komórkową. Jednocześnie dzięki przepływowi światła, zwiększa się przepuszczalność błony komórkowej keratynocytów, co skutkuje lepszym odżywieniem, poprawą pracy i szybszym podziałem. Aktywuje to procesy gojenia, a także pobudza fi broblasty – włókna komórkowe wspomagające produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i młody wygląd skóry.

2. Procedura Ujędrniania

W tej części zabiegu wykorzystywane jest połączenie fali radiowej monopolarnej, mikronakłuwania specjalną głowicą z mikroigłami oraz pulsacyjnego masażu próżniowego. W wyniku tej procedury przyczyniamy się do poprawy struktury tkanek, wygładzenia skóry, likwidacji bądź wypłycenia zmarszczek i linii mimicznych oraz silnego ujędrnienia. Skóra uzyskuje stanowczo młodszy wygląd. Podczas zabiegu skóra jest delikatnie zasysana do wnętrza specjalnej głowicy poprzez działanie próżni. W tym momencie emitowana jest fala radiowa monopolarna. Głębokie ciepło wytwarzane przez falę radiową powoduje skurcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikroigły wytwarzają w skórze setki mikrokanałów. Mikronakłuwanie jest mniej bolesne i bardziej dokładne, niż przy zastosowaniu tradycyjnego rollera. Mikronakłucia stymulują produkcję kolagenu w skórze właściwej poprzez mikrouszkodzenia naczyń krwionośnych; mikrozakrzepy są najlepszym środowiskiem dla tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Efektem końcowym jest odnowa tkanek, skóra jest bardziej napięta i ujędrniona, a zmarszczki są efektywnie zminimalizowane.

3. Procedura Mesoskin

W ostatniej fazie zabiegu, wykorzystując zjawisko elektroporacji, koncentrujemy się na utworzeniu w skórze kanałów jonowych, które pozwolą na dostarczenie do tkanek odpowiednich rodzajów serum, zawierających witaminy, minerały i aminokwasy. Elektroporacja zapewnia głęboką penetrację do tkanek odpowiednich produktów kosmeceutycznych, których składniki aktywne są wrażliwe na przepływ energii elektrycznej.

 

Przebieg zabiegu Mesotherm

Czy zabieg z urządzeniem MesoTherm jest bolesny?

Zabieg uważany jest za komfortowy. Jedynie podczas mikronakłuwania może być odczuwalny lekki dyskomfort, który jednak już po kilku chwilach staje się akceptowalny nawet dla najbardziej wrażliwych osób.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Wiele badań, prowadzonych na różnych typach skór, nie wykazało pojawienia się żadnych reakcji niepożądanych. Bezpieczeństwo metody, nawet przy terapii skór atopowych i nadwrażliwych, zagwarantowane jest dzięki zastosowaniu hypoalergicznych kosmeceutyków Renlive.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu, skóra może być lekko zaczerwieniona. Stan ten trwa zwykle kilka godzin, a uczucie lekkiej nadwrażliwości skóry może trwać do dwóch dni po zabiegu.

Ile czasu trwa zabieg?

Aby poddać się jedynie procedurze złuszczania, wystarczy nam 20-30 minut. Pełen kompletny zabieg, na który składają się wszystkie trzy wymienione wyżej moduły (abralase, ujędrnianie, mesoskin), łącznie z wykorzystaniem odpowiednich produktów kosmetycznych, trwa około 60 minut.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać optymalne rezultaty?

Efekty zabiegu MesoTherm będą widoczne bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Natomiast dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów terapeuta będzie polecać Państwu skorzystanie z serii kilku zabiegów. Konieczność wykonania serii zabiegowej wiąże się przede wszystkim z trybem naszego życia, który niestety nie zawsze jest zdrowy, z niewłaściwą dietą, oraz z zanieczyszczeniem środowiska zewnętrznego. Kondycja skóry oraz wiek warunkują ilość zabiegów, niezbędnych dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów. Zazwyczaj zaleca się serię od 6 do 10 zabiegów. Po jej wykonaniu efekty są gwarantowane. Badania wskazują, że u osób regularnie poddających się terapii MesoTherm, wiek skóry został obniżony aż do kilkunastu lat w stosunku do wieku biologicznego!

 

 

OFERTA ZABIEGÓW MESOTHERM

TWARZ

GLOBALNY  ZABIEG  ODNAWIAJĄCY

(demakijaż,  mikrodermabrazja  laserowa,  radiofrekwencja  igłowa, oxyelektroporacja,  drenaż  limfatyczny,  2  ampułki,  maska  kojąca,  ochrona  anty-­UV):

TWARZ  600  zł

TWARZ+SZYJA  700  zł

TWARZ+SZYJA+DEKOLT  800  zł

*  przy  wykupieniu  serii  5  zabiegów  –  6­‐ty  zabieg  gratis!

 

ZABIEG  SILNEJ  REGENERACJI

(demakijaż,  radiofrekwencja  igłowa,  elektroporacja,  1  ampułka,  maska  kojąca, ochrona  anty-­UV)

TWARZ  380  zł

TWARZ+SZYJA  450  zł

TWARZ+SZYJA+DEKOLT  550  zł

*  przy  wykupieniu  serii  5  zabiegów  –  6‐ty  zabieg  gratis!

 

 

 

 EKSPRESOWY  ZABIEG  ODŻYWCZY

(demakijaż,  oxyelektroporacja,  ampułka,  maska,  ochrona  anty-­UV)

TWARZ  120  zł

TWARZ+SZYJA  130  zł

TWARZ+SZYJA+DEKOLT  150  zł

*  przy  wykupieniu  serii  5  zabiegów  –  6-­‐ty  zabieg  gratis!

 

WŁOSY,  SKÓRA  GŁOWY

EKSPRESOWY  WZMACNIAJĄCY  ZABIEG  TRYCHOLOGICZNY  NA  SKÓRĘ GŁOWY

wzmacnia  struktury  włosów,  zwiększa  średnicę  włosa,  zapobiega  wypadaniu, regeneruje  cebulki,  chroni  skórę  głowy  przed agresywnym  działaniem produktów  koloryzujących  do  włosów (oxyelektroporacja,  ampułka)

GŁOWA  80  zł

*  przy  wykupieniu  serii  5  zabiegów  –  6-­ty  zabieg  gratis!

Oxyelektroporacja

Zabieg ten powoduje czasową destabilizacje błony komórkowej i utworzenie kanałów jonowych, przez które możemy łatwiej wprowadzić substancje aktywne z indywidualnie dobranej do problemu ampułki. Dodatkowo wydobywający się tlen z głowicy działa destrukcyjnie na bakterie beztlenowe, które są jedną z przyczyn powstawania trądziku.

 

Działanie:

 •   biostymuluje,
 •   łagodzi, odżywia i dotlenia skórę,
 •   wspomaga wchłanianie się zjonizowanej ampułki ze składnikami aktywnymi.

 

Zastosowanie:

zmarszczki, oznaki starzenia, przebarwienia, rozstępy, blizny, wiotkość skóry, miejscowa otyłość, podwójny podbródek, trądzik, przerzedzenie włosów.

Oxyelektroporacja

 Twarz 200zł
 Twarz + szyja 230zł
 Twarz + szyja + dekolt 250zł

Radiofrekwencja igłowa IF

Zabieg ten polega na celowym mikrouszkodzeniu naskórka i skóry właściwej w celu pobudzenia otaczających tkanek do regeneracji, gdyż mikro-zakrzepy są idealnym miejscem do wytworzenia nowego kolagenu i elastyny. Skóra w trakcie zabiegu jest zasysana do głowicy gdzie znajdują się igły przez które emitowana jest fala radiowa (prąd). Alternatywa dla tradycyjnego bardzo bolesnego nakłuwania.

 

Działanie radiofrekwencji igłowej:

 • termolifting, spłycenie zmarszczek i linii mimicznych,
 • usuwanie przebarwień,
 • korekcja blizn i rozstępów,
 • skręt kolagenu, pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny,
 • wygładzenie skóry,
 • odżywienie i dotlenienie,
 • usuwanie toksyn.

 

Zastosowanie:

Zabieg radiofrekwencji igłowej szczególnie polecany jest w następujących problemach skórnych: zmarszczki, blizny, trądzik, rozstępy, przebarwienia, wiotkość skóry, poszarzała skóra, przerzedzenie włosów.

Radiofrekwencja igłowa RF

 Twarz 400zł
 Twarz + szyja 450zł
 Twarz + szyja + dekolt 500zł
 Pakiet 6 zabiegów - 15% taniej ! 

Radiofrekwencja igłowa RF z oxyelektroporacją i maską

 Twarz 500zł
 Twarz + szyja 600zł
 Twarz + szyja + dekolt 700zł
 Pakiet 6 zabiegów - 15% taniej ! 

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja uznawana jest za innowacyjną metodę mechanicznego ścierania się warstwy rogowej naskórka. Umożliwia ona sukcesywne, monitorowane, samoczynne złuszczanie naskórka, warstwa po warstwie - aż do osiągnięcia pożądanego efektu, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry. Redukcja wierzchnich warstw stymuluje również produkcję kolagenu i elastyny, pobudzając w ten sposób naturalny wzrost nowej tkanki. Na skutek usunięcia górnych warstw naskórka, skóra staje się gładka, jasna, świeższa i bardziej elastyczna - już od pierwszego zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłaszcza blizny i rozstępy, minimalizuje lub całkowicie usuwa drobne zmarszczki, a także redukuje rozszerzone pory i przebarwienia naskórne.

 

Wskazania do mikrodermabrazji:

 • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy)
 • blizny potrądzikowe
 • łojotok
 • suchość skóry
 • zaskórniki, prosaki
 • rozszerzone pory
 • przebarwienia
 • uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja)
 • szorstki, zrogowaciały naskórek
 • rozstępy
 • odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi wiotkość skóry

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

 • zakażenia wirusowe (brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny)
 • zakażenia bakteryjne (liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa)
 • zakażenia grzybicze
 • trądzik krostkowy, ropowiczy, trądzik różowaty
 • nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry)
 • nowotwory skóry i znamiona
 • terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem – pochodna wit. A (wskazana co najmniej 3 miesięczna przerwa)
 • skłonność do bliznowców
 • zabiegi chirurgiczne w okolicy twarzy (do 2 miesięcy)

Zabieg nie ogranicza normalnej aktywności. Może wystąpić lekkie zaczerwienienie na skórze, które ustępuje po kilku godzinach. Po zabiegu nie należy korzystać z opalania i basenu z wodą chlorowaną - do 48h.

Cennik:

 

Mikrodermabrazja twarzy  (przy zakupie min.3 zabiegów)

50zł

Mikodermabrazja twarzy - 1 zabieg

70zł 

Mikrodermabrazja: twarz +  szyja + dekolt

100zł

Mikrodermabrazja: twarz, szyja, dekolt (przy zakupie min. 3 zabiegów)

280zł

 - dopłata za maskę kremową

20zł

 - dopłata za maskę algową na twarz

20zł

 - dopłata za maskę algową na twarz + szyja + dekolt

30zł

 - dopłata za maskę kolagenową

30zł

 - dopłata za ampułkę

30zł

Mikrodermabrazja z kwasem migdałowym - (przy zakupie min. 3 zabiegów)

300zł

Mikrodermabrazja z kwasem migdałowym (1 zabieg)

120zł

Mikrodermabrazja Korundowa

To zabieg nieinwazyjnej, sterylnej i niechirurgicznej rewitalizacji skóry. System medycznej mikrodermabrazji w aparacie MesoTherm wykorzystuje tlenek glinu, który jest obojętny i niealergizujący dla skóry. Kryształy wyrzucane na powierzchnię skóry pod wysokim ciśnieniem powodują złuszczenie zewnętrznych warstw naskórkowych. Cera naczyniowa jak i poddana kąpieli słonecznej nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.

 

Działanie:

 • złuszcza, spłyca zmarszczki,
 • oczyszcza,
 • rewitalizuje i pobudza do regeneracji,
 • rozświetla, usuwa sebum oraz zmniejsza pory.

Zastosowanie:

 • zmarszczki, przebarwienia, blizny,
 • rozstępy, łuszczenie się skóry,
 • trądzik, wiotkość skóry, przerzedzenie włosów.
Mikrodermabrazja korundowa  
- Twarz PROMOCJA 130zł
- Twarz + szyja 160zł
- Twarz + szyja + dekolt 170zł
   
Pakiet 3 zabiegów - 10% taniej !
Pakiet 5 zabiegów - 15% taniej !

 

CoaxMed - zabiegi na twarz

CZYM JEST I JAK DZIAŁA COAXMED?

CoaxMed jest absolutnie innowacyjną, opatentowaną technologią, umożliwiającą prowadzenie skutecznej terapii szeregu niedoskonałości ciała oraz twarzy. Mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat o udowodnionych klinicznie rezultatach. Dzięki niemu terapeuta dociera do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej, w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy struktury. W efekcie zabiegu uzyskujemy widoczne wypełnienie zmarszczek, podniesienie konturów twarzy, wypłycenie bruzdy nosowo-wargowej, a w pielęgnacji ciała - spektakularną likwidację miejscowej otyłości, likwidację cellulitu, ujędrnienie i napięcie skóry oraz poprawę jej struktury.

COAXMED - ZABIEGI NA TWARZ

Otrzymują Państwo do dyspozycji spektakularny zabieg odmładzający. Nie bez powodu CoaxMed został przez jego użytkowniczki i użytkowników nazwany sprawcą rewolucji estetycznej!

KTO JEST IDEALNYM KANDYDATEM DO ZABIEGU COAXMED NA TWARZ?

Osoba dotknięta poluźnieniem i zwiotczeniem skóry, która chciałaby się poddać liftingowi twarzy. Zabieg CoaxMed zaleca się stosować także prewencyjnie, dla opóźnienia widocznych skutków upływającego czasu. CoaxMed gwarantuje trwałe rezultaty w postaci znacznego napięcia, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz zwiększenia jej gęstości, unikając metod inwazyjnych.

JAK DZIAŁA I JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG?

Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów (od 300 kHz do 1 MHz) inicjują strukturalną przemianę kolagenu oraz neokolagenezę - proces produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie zabiegów CoaxMed Klient otrzymuje następujące rezultaty:

 • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
 • pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja linii oraz minimalizacja zmarszczek w okolicy oka, lifting górnej części policzków,
 • napięcie skóry oraz zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
 • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
 • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi,
 • restrukturyzacja dekoltu.
 • redukcja trądziku (wrażliwość bakterii beztlenowych na wysoką temperaturę; podgrzanie struktur skóry właściwej, co skutkuje zwiększeniem temperatury wody w niejn zawartej oraz obkurczeniem gruczołów łojowych)
Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany.

ILE ZABIEGÓW JEST POTRZEBNYCH?

Pojedynczy zabieg przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące Klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, Wasz terapeuta zaleci odpowiednią serię sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia docelowych rezultatów. Najczęściej sugeruje się odbysie od 6 do 10 sesji.

Ostatnio opublikowane badania wskazują, że najbardziej spektakularne efekty obserwuje się od 2 do 6 miesięcy po zakończeniu terapii. Jednakże wielu pacjentów stwierdziło osiągnięcie pełnej satysfakcji w krótszym czasie.

CZY ZABIEG PRZYNOSI DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE?

CoaxMed cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nieliczne zauważone efekty uboczne można sklasyfikować jako rumień oraz obrzęk. Te efekty ustępowały jednak do końca dnia, w którym przeprowadzany był zabieg.

Powrót do normalej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu. Specjalista opiekujący się Państwem zaleci odpowiednią pielęgnację w domu na bazie kosmeceutyków Renlive lub Rejuve, dla utrwalenia efektów zabiegu. 

JUŻ DZIŚ WARTO SPRAWDZIĆ, Z CZEGO ZADOWOLONE SĄ KLIENTKI I KLIENCI KORZYSTAJĄCY Z ZABIEGÓW COAXMED!

Informacja na temet cen przy bezpłatnej konsultacji

Mezoterapia igłowa twarzy

Jest to niechirurgiczna metoda stosowana do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu, rozstępów, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnych preparatów poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów. Mezoterapia igłowa jest metodą naturalną, dającą długotrwałe rezultaty: koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry. Stosowana jest w celu:

 • ujędrnienia wiotczejącej skóry
 • profilaktyki przeciwzmarszczkowej
 • zapobieganiu wypadaniu włosów
 • redukcji cellulitu (uda, brzuch, pośladki)
 • redukcji rozstępów

Mezoterapia igłowa przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na tydzień przez dwa miesiące, potem warto robić jeden zabieg na miesiąc dla podtrzymania efektu. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić aspirynę.

CENA ZABIEGU 150-250

Toksyna botulinowa

Dlaczego?

dysportOd lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku toksyna botulinowa typu A jest wykorzystywana w medycynie estetycznej, jako preparat wygładzający zmarszczki., leczący również nieprzyjemną potliwości.

Toksyny botulinowej rozluźnia mięśnie mimiczne twarzy, w wyniku dochodzi do likwidacji zmarszczek.

Wskazania

Toksyna botulinowa jest przeznaczona dla osób, które pragną pozbyć się zmarszczek mimicznych, czyli zmarszczek pojawiających się w górnej części twarzy. Tego typu zmarszczki występują często u bardzo młodych osób, ponieważ są związane z żywą mimiką twarzy. Przy zmarszczkach mocno utrwalonych i bardzo głębokich może zaistnieć potrzeba uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym (np. Restylane, Esthelis, Surgiderm,Teosyal itp.).

Toksyna botulinowa jest stosowana w usuwaniu zmarszczek:

 • poprzecznych czoła
 • między brwiami (zmarszczki “lwie”, okolica gładzizny czoła)
 • wokół oczu (tzw. kurze łapki)
 • innych: wokół ust, na brodzie, powieki dolnej i szyi

Specjalny zabieg unosi brwi i podnosi powieki, dzięki czemu oczy stają się większe.

Przebieg zabiegu

Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana w okolicę zmarszczek. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Czasami, dla komfortu pacjenta, stosuje się znieczulenie kremem (np. EMLA) na godzinę przed zabiegiem.
Toksyna botulinowa jest aplikowana przy użyciu cienkiej igły. Niewielką ilość preparatu precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg przebiega szybko i sprawnie, zajmuje zazwyczaj do 20 minut. Ból związany z użyciem igły jest minimalny.

botox1

Postępowanie po zabiegu

w ciągu 0,5-1 godziny należy ćwiczyć mięśnie mimiczne w miejscach wkłucia
należy unikać masażu w miejscach wstrzyknięć
w przeciągu czterech godzin po zabiegu nie pochylać głowy do dołu (np. przy zawiązywaniu butów)
toksyna botulinowa poznań

Działanie

Tbotox2oksyna działa już po 2 -3 dniach od momentu aplikacji. Pełny efekt terapeutyczny jest zauważalny po 7-10 dniach. Efekt utrzymuje się średnio do 6 miesięcy i zależne jest to od indywidualnych cech organizmu pacjenta.
Po całkowitym zaniku działania toksyny botulinowej, zabieg należy powtórzyć. Jeśli nawet pacjent odstąpi od powtórzenia zabiegu, to i tak korzyści z jednokrotnej sesji są zauważalne. Twarz już po pierwszym zabiegu wygląda młodziej, jest bardziej wypoczęta, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Gdy przez pół roku nie wykonujemy ruchów marszczących czoło, czy ruchów odpowiedzialnych za “kurze łapki”, skóra odpoczywa, i dzięki temu wygląda młodziej. Zabieg aplikacji toksyny botulinowej może być wielokrotnie powtarzany. Poprzez cykliczne powtarzanie terapii, czas działania leku często się wydłuża. Po zabiegu twarz staje się gładsza.

Co 6 – 8 miesięcy można powtarzać zabieg, jednak nie częściej niż co 3 miesiące. Z naszych obserwacji wynika, że pacjenci wracają do tego zabiegu z ochotą, ponieważ daje bardzo szybkie i długotrwałe efekty, które wszyscy wokół doceniają.

 botox3

Leczenie nadpotliwości

Toksyne botulinową stosuje się również do leczenia nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Nadmierna potliwość jest częstym problemem ludzi aktywnych. Mokra dłoń czy krople potu na czole utrudniają życie osobiste i zawodowe. Toksyna botulinowa hamuje funkcjonowanie gruczołów potowych. Po wykonaniu zabiegu nadpotliwość ustępuje, i tak jak w przypadku wygładzania zmarszczek, efekt utrzymuje się do sześciu miesięcy.

Powiększanie ust

Piękne usta są jednym z najważniejszych atutów kobiecej urody, dlatego tak istotne jest by miały idealny, pełny kształt. Dla Pań, które nie są zadowolone ze swoich ust, Instytut Zdrowia i Urody KLEOPATRA, przygotował ofertę zabiegów, dzięki którym możliwie jest ich powiększenie, delikatna zmiana kształtu, a nawet podniesienie opadających kącików. Wykonując korektę ust należy sugerować się ich naturalnym wyglądem. Powinna to być delikatna, upiększająca zmiana, a nie drastyczny, inwazyjny zabieg. Korektę ust mogą wykonywać kobiety w każdym wieku, gdyż mają one różnorodne problemy i oczekiwania związane ze swoim wyglądem. Do gabinetów medycyny estetycznej często zgłaszają się młode dziewczyny, których kompleksem niesymetryczne usta, nierówne kontury lub zbyt cienka dolna lub górna warga. Rozwiązaniem problemu jest kwas hialuronowy, który przywraca pacjentkom piękny uśmiech. Panująca wśród młodych kobiet moda na seksowne usta, jest jednym z powodów dla których pacjentki decydują się na korekcję oraz powiększanie. Należy pamiętać, że efekty modelowania powinny być zgodne z fizjonomią twarzy. Jeśli zabieg będzie wykonywany przez niedoświadczonego lekarza, powiększone usta mogą być nie tylko sztuczne, ale również oszpecające.

modelowanie-ust

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego daje wyraźny efekty: usta są zdecydowanie bardziej nawilżone; odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie ich objętości wpływa również na zanik zarówno małych, jak i tych większych zmarszczek wokół ust, co skutkuje efektem ogólnego odmłodzenia.

Należy aktywnie „pracować” nad ochroną ust, gdyż powstawanie małych i większych zmarszczek, bardziej lub mniej głębokich, wokół ust, nie wynika jedynie z nadwyrężenia mimiką, ale świadczy o rzeczywistym starzeniu się, co nie jest łatwe do zaakceptowania przez pacjentów. W przypadku podjęcia terapii ust należy za wszelką cenę brać pod uwagę objętość i aspekt zewnętrzny każdego typu ust, a przede wszystkim ich naturalny wygląd.

Powiększanie ust – zabieg

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod modelowania wyglądu jest powiększanie ust i poprawianie ich konturu. Powiększanie ust może być wykonywane bez względu na wiek pacjenta. Młode kobiety oraz mężczyźni pragną zazwyczaj uwypuklić zbyt małą, górną lub dolną wargę. W różnym wieku „pojawiają” się inne powodu zmiany wyglądu ust. Młodsze kobiety po prostu chcą mieć większe i pełniejsze usta. W późniejszych okresach życia dokonuje się zazwyczaj korekt, mających na celu niwelowanie procesu starzenia się ust.

Powiększanie ust – przed zabiegiem

Zabieg modelowania ust nie wymaga szczególnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w każdym momencie.

Na około 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych.

W dniu, w którym wykonywany będzie zabieg, powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała, np. w saunie lub solarium oraz intensywnego wysiłku fizycznego.
Bezpośrednio przed zabiegiem należy usunąć makijaż z ust.
Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego.

Przebieg zabiegu modelowania ust

Z racji wrażliwości ust proponujemy pacjentom znieczulenie albo przy pomocy kremu znieczulającego około 40 minut przed zabiegiem, albo przez znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). Preparat powstały na bazie kwasu hialuronowego, jest aplikowany w skórę właściwą za pomocą specjalistycznej ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły 30G 1/2. W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust tzn:

 • modelować ich kontur
 • zwiększać objętość warg
 • niwelować drobne zmarszczki wokół ust

Wstrzykując implant stosuje się technikę liniową wycofująca lub wielopunktową. Po zaaplikowaniu preparatu miejsce nakłucia jest masowane, by jednolicie rozprowadzić preparat po całej powierzchni. Po zabiegu pacjentom podawany jest kosmetyk zawierający witaminę K, lub inny, minimalizujący możliwość wystąpienia siniaków.

Działania niepożądane

Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. rumień, obrzęk i zaczerwienienie Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują w ciągu kilku dni.

Powiększanie ust  PO ZABIEGU

Mniej więcej trzy dni po zabiegu nie należy wystawiać ust na promieniowanie słoneczne oraz ciepło. Zalecenia te mają na celu optymalizację efektów zabiegu.

Przeciwwskazania

 • Miejsca narażone na zapalenia i infekcje skóry, takie jak trądzik czy opryszczka
 • Choroby układu immunologicznego, immunoterapia, uczulenie bądź nadwrażliwość na preparaty zawierające kwas hialuronowy, tendencje do blizn przerostowych.
 • Z zabiegu nie powinny korzystać również kobiety w ciąży bądź karmiące piersią.

 

Wypełnianiacze

Radiesse-logo

Ty również możesz wyglądać młodziej zachowując swój naturalny urok!

Wypełniacz Radiesse dermal filter jest przeznaczony dla osób, które pragną wyglądać młodziej, chcą przywrócić twarzy wypoczęty wygląd, uwydatnić zalety swojej urody i poczuć się lepiej bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym.

Radiesse charakteryzuje się poniższymi właściwościami:

 • wystarczy mniej niż godzina, by przywrócić młodzieńczy wygląd
 • umożliwia uzyskanie natychmiastowych efektów, nie wymaga rezygnacji z aktywności zawodowej i towarzyskiej
 • jest miękki w dotyku i wygląda naturalnie, ponieważ stymuluje produkcję, naturalnego kalogenu
 • efekt utrzymuje się przez okres do 18 miesięcy, dłużej niż większość innych popularnych wypełniaczy
 • jest wysoce skuteczny i bardzo bezpieczny
 • uzyskał bardzo dobre wyniki oceny satysfakcji od użytkowników

radiesse-twarz

Radiesse-efekty

Osocze Bogatopyłkowe

Czym jest Autologiczna Terapia Komórkowa?

REGENERIS, czyli osocze bogatopłytkowe jest preparatem otrzymywanym z własnej krwi pacjenta w celu biostymulacji komórek skóry. Autologiczna Terapia Komórkowa wykorzy stuje bogactwo czynników wzrostu zawartych w osoczu bogatopłytkowym oraz proces stymulacji mezenchymalnych komórek macierzystych do regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry.

Czym jest osocze bogatopłytkowe REGENERIS i jak się je otrzymuje?

Osocze bogatopłytkowe REGENERIS jest autologicznym koncentratem ludzkich płytek krwi w niewielkiej objętości osocza.
Osocze bogatopłytkowe zawiera szereg fundamentalnych białkowych czynników wzrostu, które są wydzielane przez aktywowane płytki krwi, aby inicjować proces regeneracji tkanek.
Ponieważ wszystkie składniki osocza bogatopłytkowego są w 100% biokompatybilne, pochodzą, bowiem z krwi pacjenta, ryzyko reakcji immunologicznej jest wyeliminowane. Przygotowanie osocza bogatopłytkowego REGENERIS to niezwykle łatwy i szybki proces.

Mechanizm działania REGENERIS

Podając REGENERIS bezpośrednio do odpowiednich warstw skóry zwiększamy zdolność i przyśpieszamy proces regeneracji oraz rekonstrukcji tkanek. REGENERIS działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:

 • pobudzają procesy regeneracji tkanek
 • wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych)
 • aktywują mezenchymalne komórki macierzyste
 • pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

REGENERIS przeznaczony jest dla pacjentów:

 • wymagających rewitalizacji skóry twarzy (skóra zmęczona, brak napięcia skóry, niejednolity koloryt, skóra wysuszona)
 • z oznakami starzenia skóry (fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, zmniejszona gęstość skóry)
 • po zabiegach medycyny estetycznej (regeneracja skóry, przyśpieszenie gojenia)
 • z łysieniem typu męskiego
 • poszukujących produktów naturalnych
 • z ryzykiem wystąpienia alergii

Efekty działania REGENERIS

REGENERIS pobudza komórki własnego organizmu do regeneracji i rekonstrukcji tkanek.

 • rewitalizacja skóry, wygładzanie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
 • remodeling włókien kolagenowych
 • poprawa ukrwienia skóry
 • wygładzanie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry
 • przyśpieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej
Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka