menu>

Kosmetyka podstawowa

.

Przekłuwanie uszu

Oferujemy przekłuwanie uszu, nosa, pępka w bezpieczny i komfortowy sposób przy użyciu jednorazowych sterylnych systemów przekłuwania ciała Blomdahl.

Dlaczego Blomdahl Medical Piercing?

Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię.

Przekłuwanie metodą Blomdahl daje gwarancję absolutnej pewności, iż w czasie gojenia po przekłuciu, nie dojdzie do reakcji alergicznej na nikiel, ponieważ metoda wykorzystuje biżuterię hipoalergiczną z plastiku chirurgicznego, z zerową (0%) zawartością niklu oraz z czystego tytanu medycznego.

DWIE DZIURKI - JEDNO PRZEKŁUCIE

Jeżeli obawiasz się, że Twoje dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha, mamy rozwiązanie!

Blomdahl Medical Piercing umożliwia przekłucie obydwoje uszu równocześnie! Bez bólu, bez stresu!

Nabędziesz u nas specjalistyczne plastry i waciki do przemywania.

Depilacja woskiem

Woskowanie - depilacja ciepłym woskiem

Nadmierne owłosienie to problem dotyczący zarówno kobiet jak i mężczyzn. Istnieje wiele metod usuwania niechcianych włosków, ale jedną z najbardziej skutecznych jest depilacja ciepłym woskiem. Regularne usuwanie nadmiernego owłosienia tą metodą powoduje, że włoski odrastają wolniej, są cieńsze i rzadsze, a tym samym można dłużej cieszyć się piękną i gładką skórą.

Przeciwwskazaniem do depilacji ciepłym woskiem są popękane naczyńka krwionośne i żylaki.

 

Henna

Henna - pielęgnacja oprawy oka

Brwi dodają twarzy dużo wyrazu, są ważnym akcentem urody i dlatego powinny być odpowiednio ukształtowane. Długość i szerokość brwi dobieramy odpowiednio do typu urody i kształtu twarzy. Henna brwi i rzęs to zabieg polegający na ich farbowaniu. Brwi nabierają odpowiedniego koloru, a rzęsy wydają się dłuższe i bardziej gęste. Henna polecana jest szczególnie dla osób nie malujących się na co dzień, a także osób pragnących cieszyć się pięknym wyglądem przez całą dobę.

Manicure

Każda kobieta pragnie doskonałości, zarówno w życiu jak i wyglądzie. Perfekcyjny manicure jest ważnym elementem wizerunku zewnętrznego, dodaje pewności siebie i jest najlepszą wizytówką nowoczesnej kobiety. Rewelacyjne efekty można osiągnąć tylko przy odpowiednim zaangażowaniu, praktyce oraz najwyższej jakości produktom. Zapraszamy na zabiegi przywracające dłoniom naturalny, zdrowy wygląd.


Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy jest odpowiedzią na problemy z odpryskującym lakierem na paznokciach. Nawet najlepsze lakiery często przegrywają walkę o piękno z codzinnymi obowiązkami. Na ratunek przychodzi technologia manicure'u hybrydowego. Dzięki najnowocześniejszej zdobyczy ekspertów  udało się stworzyć lakier o podwyższonej trwałości - perfekcyjne malowanie utrzymuje się nawet do trzech tygodni! Technologia mix'u lakieru oraz żelu utwardzanego w specjalnej lampie pozwala cieszyć się długotrwałym efektem, bez względu na codzienne prace domowe.
 
Lakiery hybrydowe są hypoalergiczne i pozbawione substancji szkodliwych, a więc bezpieczne dla zdrowia, a lampy używane   są lampami typu LED, które nie emitują szkodliwego dla skóry promieniowania UV-B.

Pedicure

Pedicure
Pedicure jest zabiegiem pielęgnacyjny stóp i paznokci obejmującym odżywczą kąpiel z dodatkiem aromatycznego olejku lub soli, zmycie lakieru, opiłowanie i oczyszczenie paznokci, usunięcie skórek wokół paznokci oraz usunięcie zgrubiałego naskórka ze stóp, aplikacja peelingu, nałożenie balsamu, oraz, wg życzenia - malowanie paznokci stóp.
 
 
Pedicure frezarkowy
W salonie  wszystkie zabiegi pedicure wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości frezarki, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale i bezpieczeństwo wykonywania zabiegów. 
 
 
 
Pedicure hybrydowy
Zabieg pielęgnacyjny pedicure może być zwięczony nałożeniem lakieru hybrydowego na paznokcie stóp. Lakier hybrydowy utrzymuje się nawet do trzech tygodni, pozwając cieszyć się pięknymi stopami przez długi czas po zabiegu. Pedicure hybrydowy jest często wybierany przez klientki, które z uzasadnionych powodów nie będa mogły skorzystać z zabiegu pedicure przez pewien czas - np. tuż przed porodem, przed wyjazdem na wakacje w ciepłe kraje etc.
 
 
Pedicure parafinowy
Zabieg pielęgnacyjny pedicure może być połączony z kąpielą parafinową dla stóp - dzięki takiemu zestawowi zabiegów stopy odzyskują zdrowy wygląd, świeżość, skóra stóp pozostaje piękna i jedwabiście miękka przez długi czas po zabiegu.
 
Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka