menu>

Kosmetyka ciała

.

Endermologie ® LPG

Endermologia® -  skuteczne wyszczuplenie, zwalczanie cellulitu i modelowanie sylwetki

Endermologie ®

 • rozpoznawalna i wysoce poszukiwana metoda uskuteczniająca modelowanie sylwetki i walkę z męczącym większość kobiet cellulitem
 • skuteczna, działająca na miejscowy tłuszczyk, nie dający się zwalczyć poprzez restrykcyjne diety i odpowiednią dawke ruchu, w pełni naturalna i skuteczna, a zarazem nieinwazyjna metoda

Zabieg endermologii polega na masowaniu całej powierzchni ciała, za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w dwie ruchome, komputerowo sterowane, rolki. Masowana w ten sposób skóra jest zasysana przez specjalną komorę wytwarzającą podciśnienie. Ssanie w tej komorze jest regulowane, więc można ustalić by trwało ono w sposób ciągły lub pulsacyjny.

Klinicznie udowodniono skuteczność endermologii. Badania przeprowadzało wiele znamienitych placówek badawczych, co sprawiło, że uzyskała ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Czas trwania pojedynczego zabiegu całej powierzchni ciała, to około 45 minut, podczas których specjaliści skupiają się szczególnie na tych miejscach, które zostały dotknięte cellulitem. Dla uzyskania najlepszych efektów, metodę tę zaleca się wykonywać w seriach od 10 zabiegów1-2 razy na tydzień. Jednocześnie możliwe jest, bez żadnych przeciwwskazań, stosowanie innych zabiegów redukujących cellulit i kształtujących sylwetkę. Gwarantujemy, że efekty będą zadziwiające.

Wskazania do endermologii:

 • leczenie celulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego,
 • wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru (uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych),
 • modelowaniesylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki, co powoduje wygładzenie nierówności skóry),
 • ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)

Zapraszamy na zabieg   Zaufajcie nam, a na pewno się nie zawiedziecie!

REZULTATY:

Cennik zabiegów

UWAGA: Tylko u nas kupując zabiegi Endermologii® otrzymasz punkty, które może wymienić na darmowe zabiegi w naszym Instytucie (1 PLN = 1 punkt) !

 

 

   


 

 

 

   

 

   Zabiegi całościowe (35 min.)


10 zabiegów całościowych

650zł

80

15 zabiegów całościowych 

950zł

120

20 zabiegów całościowych  

1200zł

150

 

   

 

   

Kostium LPG®

90zł

 

 

 

 

 

CoaxMed - zabiegi na ciało

CZYM JEST I JAK DZIAŁA COAXMED?

CoaxMed jest absolutnie innowacyjną, opatentowaną technologią, umożliwiającą prowadzenie skutecznej terapii szeregu niedoskonałości ciała oraz twarzy. Mamy do dyspozycji silny i skuteczny aparat o udowodnionych klinicznie rezultatach. Dzięki niemu terapeuta dociera do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej, w celu ich zagęszczenia, ujędrnienia i poprawy struktury. W efekcie zabiegu uzyskujemy widoczne wypełnienie zmarszczek, podniesienie konturów twarzy, wypłycenie bruzdy nosowo-wargowej, a w pielęgnacji ciała - spektakularną likwidację miejscowej otyłości, likwidację cellulitu, ujędrnienie i napięcie skóry oraz poprawę jej struktury.

COAXMED - ZABIEGI NA CIAŁO

1. KRIO LIPO ICE

Jest to nowa nieiwazyjna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Jest toniechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -7 do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!

CoaxMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy - zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności.

2. SONOTERMOLIPOLIZA

- jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną (!) emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz). Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi.

3. DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY)

Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. Diatermia powoduje głębokie rozgrzanie szeregu warstw skóry, co przynosi absolutnie spektakularne efekty w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności. 

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG COAXMED NA CIAŁO?

 • Mechaniczne: mikro-masaż, ograniczenie zwłóknienia tkanek, poprawa metabolizmu komórkowego, poprawa przepuszczalności błon komórkowych (lepsze odżywienie oraz przygotowanie do działania składników lipolitycznych zawartych w specjalnym serum, które jest aplikowane podczas zabiegu);
 • Termiczne: wysoka temperatura (w etapie sonotermolipolizy oraz diatermii) przyczynia się do zwiększenia cyrkulacji krwi i limfy oraz do poprawy metabolizmu komórkowego; niska temperatura (Krio Lipo Ice) - likwidacja komórek tłuszczowych;
 • Chemiczne: rozbijanie złożonych cząsteczek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne w celu ich zmetabolizowania. 

JAK COAXMED DZIAŁA NA CELLULIT I MIEJSCOWY PRZEROST TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze, co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.

Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość. Korzystając z zabiegów CoaxMed cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocniona i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje CoaxMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków. Dzięki technologiom oferowanym przez CoaxMed dochodzi do szeregu procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu. 

Zmniejszenie liczby komórek tłuszczowych i zmiana struktury lipidów powoduje, że skóra staje się napięta i elastyczna. Wyraźne napięcie jest widoczne nie tylko na udach i brzuchu, ale także na pośladkach, a nawet ramionach i nad kolanami.

Przeprowadzone badania wskazują, że w 100% przypadków pacjentki zauważają redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość w ocenie pacjentek jeśli chodzi o poprawę w zakresie cellulitu wyniosła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentek nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.

JAK DŁUGO TRWA ZABIEG NA CIAŁO?

Pełen zabieg, skłądający się ze wszystkich etapów (Krio Lipo Ice, Sonotermolipoliza, Diatermia + Vacuum) wraz z odpowiednimi kosmeceutykami pielęgnacyjnymi, trwa do 2 godzin. Zabiegi cząstkowe, które może zarekomendować Państwu indywidualnie Wasz terapeuta, mogą trwać odpowiednio krócej. 

ILE ZABIEGÓW TRZEBA WYKONAĆ DLA NAJLEPSZYCH REZULTATÓW?

Liczba sugerowanych sesji zabiegowych, ich częstotliwość oraz sekwencja, zależy od indywidualnych cech pacjenta, i zostanie ustalona przez profesjonalnie przygotowanego terapeutę podczas pierwszej konsultacji. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zalecona zostanie seria od 6 do 15 sesji zabiegowych.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU COAXMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalne przeciwwskazania do zabiegu CoaxMed to: choroby wątroby, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, ciąża i laktacja, zaburzenia onkologiczne w trakcie terapii oraz do 5 lat od wyleczenia. O możliwości zakwalifikowania Państwa do zabiegu CoaxMed zadecyduje terapeuta podczas pierwszej konsultacji.

CoaxMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Został oznaczony symbolem CE Medical i posiada certyfikaty ISO 9001 oraz EN2000.

 

Ceny zabiegów przy bezpłatnej konsultacji

Opalanie natryskowe SunFX

Jak działa system opalający Sun FX

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia  dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu  należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu,

kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt  do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Korzyści dla klienta:

 • naturalny efekt opalenizny w 10 minut
 • formuła bezzapachowa, nieplamiąca
 • zabieg w pełni bezpieczny, brak ekspozycji na promieniowanie UV
 • odpowiedni dla każdego, nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji i alergików
 • efekt utrzymuje się około 7-10 dni, przy ponownej aplikacji nawet do 14 dni
 • doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. śluby, wystąpienia publiczne
 • przystepna cena

 

OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX

-CAŁE CIAŁO                                             80 PLN

-POŁOWA CIAŁA                                        50 PLN

Krioliza cooltech

Cooltech™ jest aparatem opracowanym przez firmę COCCON do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Cooltech™ zapewnia bezbolesny zabieg.

W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -80C. Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie.

Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -8oC przez czas 70 minut.

Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany.

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).

Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka