menu>

Zabiegi na ciało

.

Endermologia

Endermologia  -  skuteczne wyszczuplenie, zwalczanie cellulitu i modelowanie sylwetki

Endermologie ®

 • rozpoznawalna i wysoce poszukiwana metoda uskuteczniająca modelowanie sylwetki i walkę z męczącym większość kobiet cellulitem
 • skuteczna, działająca na miejscowy tłuszczyk, nie dający się zwalczyć poprzez restrykcyjne diety i odpowiednią dawke ruchu, w pełni naturalna i skuteczna, a zarazem nieinwazyjna metoda

Zabieg endermologii polega na masowaniu całej powierzchni ciała, za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w dwie ruchome, komputerowo sterowane, rolki. Masowana w ten sposób skóra jest zasysana przez specjalną komorę wytwarzającą podciśnienie. Ssanie w tej komorze jest regulowane, więc można ustalić by trwało ono w sposób ciągły lub pulsacyjny.

Klinicznie udowodniono skuteczność endermologii. Badania przeprowadzało wiele znamienitych placówek badawczych, co sprawiło, że uzyskała ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności.

Czas trwania pojedynczego zabiegu całej powierzchni ciała, to około 45 minut, podczas których specjaliści skupiają się szczególnie na tych miejscach, które zostały dotknięte cellulitem. Dla uzyskania najlepszych efektów, metodę tę zaleca się wykonywać w seriach od 10 zabiegów1-2 razy na tydzień. Jednocześnie możliwe jest, bez żadnych przeciwwskazań, stosowanie innych zabiegów redukujących cellulit i kształtujących sylwetkę. Gwarantujemy, że efekty będą zadziwiające.

Wskazania do endermologii:

 • leczenie celulitu – tłuszczowego, powierzchniowego, obrzękowego/wodnego,
 • wyszczuplanie / odchudzanie – całego ciała lub wybranego obszaru (uaktywnienie lipolizy w adypocytach powoduje rozpad i uwolnienie kwasów tłuszczowych),
 • modelowaniesylwetki – (rozbicie grudek tłuszczowych i zmiękczenie oraz rozluźnienie zwłóknień tkanki, co powoduje wygładzenie nierówności skóry),
 • ujędrnianie – całego ciała lub wybranych partii np. pośladki, ramiona, brzuch(stymulacja fibroblastów, wzmocnienie struktury włókien kolagenu i elastyny, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry)

Zapraszamy na zabieg   Zaufajcie nam, a na pewno się nie zawiedziecie!

To zabieg, z którego skorzystać mogą kobiety w ciąży.

Najlepsze efekty widać wykonując go w serii 10 zabiegów.

 

Opalanie natryskowe

Jak działa opalanie natryskowe?

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe to usługa odpowiednia  dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu  należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu,

kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt  do opalania, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Korzyści dla klienta:

 • naturalny efekt opalenizny w 10 minut
 • formuła bezzapachowa, nieplamiąca
 • zabieg w pełni bezpieczny, brak ekspozycji na promieniowanie UV
 • odpowiedni dla każdego, nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji i alergików
 • efekt utrzymuje się około 7-10 dni, przy ponownej aplikacji nawet do 14 dni
 • doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. śluby, wystąpienia publiczne
 • przystępna cena

 

Krioliza

Krioliza należy do zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Krioliza zapewnia bezbolesny zabieg.

W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -80C. Komórki tłuszczowe, jako te bardziej wrażliwe, pierwsze reagują na działanie niskich temperatur. Skrystalizowane trój-glicerydy, są dla organizmu oznaką uszkodzenia komórki tłuszczowej. Naturalnym procesem fizjologicznym jest ich usunięcie.

Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Z badań klinicznych wynika, że do uzyskania apoptozy adipocytów niezbędne jest utrzymanie temperatury -8oC przez czas 70 minut.

Skóra przed odmrożeniem jest chroniona za pomocą specjalnej membrany.

Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze

W trakcie jednej sesji można wykonać zabieg maksymalnie na trzech różnych obszarach np. brzuchu i udach. Można go wykonywać równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).

Fala akustyczna

Postaw na niezwykle skuteczna i innowacyjną metodę usuwania miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pozbądź się niechcianego tłuszczyku raz na zawsze!

Zabiegi Storz Medical wykorzystują działanie fal akustycznych, które ujędrniają i wyszczuplają ciało.

Terapia wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w organizmie, dlatego jest jedną z najbardziej skutecznych metod w usuwaniu uporczywego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej.

Zabiegi działają również zapobiegawczo i chronią przed pojawieniem się "pomarańczowej skórki".

 

Efekty Zabiegów:

- Ujędrnienie skóry

- Wyszczuplenie

- Redukcja tkanki tłuszczowej

- Usuwanie zbitej tkanki tłuszczowej

- Likwidacja zaawansowanego i zwiotczałego cellulitu

 

PRZECIWWSKAZANIA

- ciąża

- żylaki

- zakrzepica

- wiek

- nowotwory

- rozrusznik serca

- osteoporoza

- epilepsja

- przepukliny

- endometrioza

- hemofilia

- kortykosteroidy

- antykoagulanty

NAJMOCNIEJSZA FALA RADIOWA - pogromca tkanki tłuszczowej

To najmocniejsza fala radiowa na rynku, która skutecznie poradzi sobie z bezinwazyjnym spalaniem tkanki tłuszczowej i poprawa jędrności skóry.

 

Sekret skuteczności polega na wykorzystaniu energii fal radiowych, czyli prądu zmiennego, który penetruje tkanki, skupiając się na problemie, który chcemy zlikwidować. To zabiegi o najsilniejszym działaniu zagęszczającym i ujędrniającym skórę, a jednocześnie zabieg Alma Spadeep jest bardzo przyjemny.

 

EFEKTY:

- Zagęszczenie skóry

- wymodelowanie owalu twarzy

- Wyszczuplenie podbródka

- Poprawa napięcia skóry

- Eliminacja obrzęków

 

PRZECIWWSKAZANIA:

- nowotwory skóry i inne nowotwory w przeszłości lub obecnie

- choroby skóry

- podrażnienia skóry

- ciąża

- zapalenie żył

- zaburzenia krzepnięcia krwi

- aktywna choroba naczyniowa i kolagenowa

- aktywny trądzik i zmiany zapalne

- uszkodzenie skóry w miejscu zabiegowym

- stosowanie izotretynoiny

- choroby wieloukładowe typu nadciśnienie lub cukrzyca

- duże metalowe implanty protetyczne w miejscu zabiegów

- automatyczny defibrylator lub wszczepiony stymulator serca

 

Jak się przygotować do zabiegu?

 

Przed zabiegiem konieczne jest dobre nawodnienie organizmu. Zalecamy na ok. 3 dni przed picie dużej ilości wody w celu nawodnienia komórek. Tydzień przed zabiegiem należy zakończyć stosowanie kosmetyków z retinolem i kwasami. Oprócz tego do zabiegu nie ma szczególnych wymagań.

Pixel RF

Pixel RF to świetna technologia, która jest niezwykle skuteczna w usuwaniu zmarszczek oraz w likwidacji blizn, ale nie tylko!

Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych kuracji służących walce z rozstępami czy wiotką skórą.

Technologia Pixel RF to frakcyjna ablacja unipolarną falą radiową przez frakcyjne mikro-perforacje wraz z termicznym uszkodzeniem tkanki.

Zabieg działa jako połączenie energii radiofrekwencji poprzez nakłucie skóry i przepuszczenie fali oraz mocy plazmy.

 

Po zabiegu nie jest potrzebny długi okres rekonwalescencji.

 

Zabieg idealnie sprawdzi się na następujące problemy:

- zmarszczki mimiczne

- rozstępy

- wiotka skóra

- zaburzenia owalu twarzy

- blizny chirurgiczne, pourazowe

- blizny potrądzikowe

- rozszerzone pory.

 

Efekty widać już po pierwszym wykonanym zabiegu. Poprawa napięcia skóry jest natychmiastowa. Najlepsze efekty pojawiają się po systematycznej kuracji, co jest związane ze stopniową stymulacją produkcji kolagenu.

 

Przeciwwskazania:

- botox i kwas hialuronowy

- infekcje bakteryjne i wirusowe

- oparzenia

- metalowe implanty

- stymulator serca lub automatyczny defibrylator/kardiowerter (AICD)

- nowotwory

- aktywna choroba kolagenowa i naczyniowa

- ciąża i okres karmienia

- znaczące zabiegi radioterapeutyczne

 

Przez zabiegiem kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad i wykonuje demakijaż.

 

Cena zabiegu uzależniona jest od okolicy zabiegowej. Zapraszamy na konsultację!

LIFTING BEZ SKALPELA - Wyjątkowy Lifting Termiczny

Postaw na bezinwazyjne i błyskawiczne odmłodzenie oraz rozświetlenie skóry. To zabieg, który kochają gwiazdy!

Polega na wykorzystaniu działania światła podczerwonego, które wprowadzane jest w głębokie warstwy skóry, dzięki temu polepszając napięcie i kondycję włókien kolagenowych.

To zabieg, którego efekty zobaczysz od razu i są długoterminowe!

 

Ten zabieg nie ma ograniczeń wiekowych, sprawdzi się zarówno przy skórze dojrzałej, jak i młodej. Ilość zabiegów ustalamy indywidualnie, na podstawie kondycji skóry.

Dla osób z wiotką skórą polecamy serię 3-4 zabiegów.

 

Skóra po zabiegu nabiera blasku, jest napięta i elastyczna, wyraźnie odmłodzona.

 

EFEKT ZABIEGU:

- Rozświetlona i odmłodzona skóra

- Naturalny efekt napięcia skóry

- Likwidacja oznak zmęczenia

- Likwidacja zmarszczek

- Redukcja wiotkiej skóry

 

PRZECIWWSKAZANIA:

- Rozrusznik serca

- elektroniczne i metalowe implanty podskórne

- żylaki

- terapia sterydowa

- nowotwory

- rany pooperacyjne

- ciąża i okres laktacji

- choroby skórne

- skłonność do przebarwień skórnych

- zaburzenia krzepliwości krwi

- intensywne peelingi

- opalenizna, stosowanie kremów opalających i samoopalaczy

- choroby tarczycy

- stosowanie ziół fotouczulających, takich jak: bergamotka, dziurawiec, arcydzięgiel i nagietek (zabieg można wykonać po trzech tygodniach od zakończenia spożywania wymienionych ziół)

- terapia lekami światłouczulającym i retinoidami

- terapia antybiotykami (zabieg wykonujemy 2 tygodnie po zakończeniu terapii)

- gorączka

- stosowanie wypełniaczy (zabieg wykonujemy 2 tygodnie po zastosowaniu wypełniaczy)

- złote nici

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed każdym zabiegiem modelującym sylwetkę przeprowadzamy konsultacje, żeby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Przed rozpoczęciem zabiegu oczyszczamy skórę i nakładamy żel chłodzący. Pozwala on na łatwiejsze poruszanie głowicą po skórze i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

 

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie skóry, które ustąpi po krótkim czasie.

Bandaże Arosha

Wyszczuplanie przez owijanie.

Boisz się zabiegów z użyciem maszyn? Chcesz postawić na nieinwazyjną metodę na redukcję obrzęków i zbędnych centymetrów? Postaw na modelowanie ciała przez Bandaże Arosha. To przyjemny zabieg, który polega na owinięciu problematycznej skóry bawełnianymi bandażami, które są nasączone odpowiednimi preparatami. Dzięki temu zawarte w nich składniki aktywne mogą się stopniowo uwalniać i iść w głąb skóry.

 

 

Zabieg jest przyjemny, a już po jednym zabiegu możesz zauważyć, że twoje ciało będzie lżejsze, m.in. poprzez oddrenowanie zbędnej wody z organizmu.

Oprócz tego twoja skóra robi się gładsza, nawilżona i znacznie jędrniejsza.

Pozbądź się obrzęków i niepotrzebnych centymetrów.

FALA RADIOWA + ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, skuteczne modelowanie ciała i poprawa jędrności skóry. To właśnie Maximus Trilipo.

Podczas zabiegu dochodzi do ogrzania tkanek skóry właściwej i tkanki podskórnej do temperatury 45-55 stopni. Dzięki czemu następuje obkurczenie włókien kolagenowych skóry właściwej, co powoduje zwiększenie napięcia skóry. Wysoka temperatura stymuluje również syntezę nowego kolagenu.

Oprócz tego, FALA RADIOWA Z ELEKTROSTYMULACJĄ rozbija tłuszcz, nie niszcząc otaczających komórek i naczyń krwionośnych.

Jest to jedyne urządzenie na rynku, które działa jednocześnie na komórki tłuszczowe i mięśnie.

Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka