menu>

Fryzjerstwo

Kerastase Paris

Kerastase Paris to przełomowe odkrycia technologiczne we fryzjerstwie i największe innowacje w zakresie kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Rytuały Kerastase oferowane w Salonie Fryzjerskim zapewniają najlepszą pielęgnację włosów poprzez uwydatnienie ich naturalnego, indywidualnego piękna, połysku, energii, miękkości i elegancji. Nieodłącznym elementem rytuału jest profesjonalna diagnoza stanu włosów i skóry głowy przez fryzjera oraz wyjątkowy masaż pobudzający funkcje witalne skóry głowy.

Fryzjerstwo jest sztuką - również pielęgnacji. Podaruj sobie skuteczną pielęgnację włosów.


Koloryzacja

Fryzjerzy dobiorą odpowiedni do Państwa typu urody, włosów, indywidualnych preferencji kolor, jak i rodzaj koloryzacji. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy pełną gamę kolorystyczną farb.

Nasycone głębokie odcienie, długotrwały połysk, lekkość koloru z trójwymiarowym efektem i ruchomymi refleksami, koloryzacja bezamoniakowa zapewniająca wyjątkową pielęgnację włókna włosa oraz optymalny komfort skóry głowy to szereg różnych metod koloryzacji dostępnych w Salonie


Hair Spa - zabiegi pielęgnacyjne

Podaruj sobie skuteczną pielęgnację włosów.

Fryzjerstwo w dzisiejszych czasach to nie tylko dbanie o wygląd włosów, ale przede wszystkim o ich zdrowie. Włosy, często traktowane mało łagodnymi kosmetykami czy poddawane koloryzacji lub codziennemu prostowaniu, wystawione są również na działanie niekorzystnych dla nich warunków atmosferycznych tj. intensywne promieniowanie słoneczne, silny wiatr czy mróz.

Jeśli Twoje włosy straciły połysk, są łamliwe, mocno uwrażliwione, masz problem z ich nadmiernym wypadaniem, są niezdyscyplinowane i trudne do ułożenia, to na pewno potrzebują intensywnej pielęgnacji.


Co oferuje Salon fryzjerski Kleopatra?

Po wcześniejszej fachowej ocenie stanu włosów i skóry głowy fryzjer zaproponuje odpowiednią kurację w naszym salonie oraz udzieli wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji w domu.

Jako jeden z nielicznych salonów fryzjerskich w Kościanie oferujmy wybrane rytuały pielęgnacyjne (dostosowane do Państwa potrzeb) przy użyciu technologicznie zaawansowanego, światowej klasy urządzenia MICRO MIST. To dzięki temu komputerowo sterowanemu urządzeniu łuska włosa zostaje poddana krystalicznie czystej, ciepłej mgle wodnej, w efekcie działania fal ultradźwiękowych zostaje otwarta, a produkt (ampułka, maska, koncentrat) wnika głęboko w strukturę włosa. Następnie urządzenie schładza włosy, a łuska włosa zamyka się wraz z produktem użytym do zabiegu. Micro Mist daje dzięki temu znacznie silniejsze i bardziej zauważalne efekty.


KEVIN MURPHY

W naszym salonie korzystamy z kosmetyków znanej marki KEVIN MURPHY. To niezawodne kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Marka została stworzona przez Kevina Murphy - jednego z najlepszych stylistów sesyjnych na świecie. 

Kosmetyki Kevin Murphy zawierają wyłącznie naturalne wyciągi, takie jak olejki eteryczne, ekstrakty roślinne i naturalne antyoksydanty.


Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka