menu>

Fryzjerstwo

Salon fryzjerski Kleopatra salonem Expert L’Oreal Professionnel

L’Oreal Professionnel jest obecny u największych fryzjerów świata, ponieważ każda kobieta jest inna i wyjątkowa… Dlatego my również pracujemy i rozwijamy się z tą marką. To dzięki Loreal Professionnel i naszemu doświadczeniu w zakresie fryzjerstwa i stylizacji budujemy zaufanie najbardziej wymagających Klientek.

Salon fryzjerski Kleopatra należy do elitarnej grupy Salonów Expert Loreal, które oferują pełen wachlarz najwyższej jakości usług - strzyżenie, koloryzację, w tym między innymi koloryzację INOA, pielęgnację Loreal Professionnel i Kerastase Paris - Rytuały Kerastase, stylizację włosów oraz odsprzedaż kosmetyków.

Klientka Salonu Expert ma również możliwość skorzystania z profesjonalnych kuracji pielęgnacyjnych dostępnych wyłącznie w salonie fryzjerskim. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług fryzjerskich.

Hair Spa - zabiegi pielęgnacyjne.
Podaruj sobie skuteczną pielęgnację włosów.

Fryzjerstwo w dzisiejszych czasach to nie tylko dbanie o wygląd włosów, ale przede wszystkim o ich zdrowie. Włosy, często traktowane mało łagodnymi kosmetykami czy poddawane koloryzacji lub codziennemu prostowaniu, wystawione są również na działanie niekorzystnych dla nich warunków atmosferycznych tj. intensywne promieniowanie słoneczne, silny wiatr czy mróz.

Jeśli Twoje włosy utraciły połysk, są łamliwe, mocno uwrażliwione, masz problem z ich nadmiernym wypadaniem, są niezdyscyplinowane i trudne do ułożenia, to na pewno potrzebują intensywnej pielęgnacji.

Co oferuje Salon fryzjerski Kleopatra?

Po wcześniejszej fachowej ocenie stanu włosów i skóry głowy fryzjer zaproponuje odpowiednią kurację w naszym salonie oraz udzieli wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji w domu.

Jako jeden z nielicznych salonów fryzjerskich w Kościanie oferujmy wybrane rytuały pielęgnacyjne (dostosowane do Państwa potrzeb) przy użyciu technologicznie zaawansowanego, światowej klasy urządzenia MICRO MIST. To dzięki temu komputerowo sterowanemu urządzeniu łuska włosa zostaje poddana krystalicznie czystej, ciepłej mgle wodnej, w efekcie działania fal ultradźwiękowych zostaje otwarta, a produkt (ampułka, maska, koncentrat) wnika głęboko w strukturę włosa. Następnie urządzenie schładza włosy, a łuska włosa zamyka się wraz z produktem użytym do zabiegu. Micro Mist daje dzięki temu znacznie silniejsze i bardziej zauważalne efekty.

Pielęgnacja włosów L'Oreal Professionne

W Salonie Fryzjerskim oferujemy kompletną gamę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy L'Oreal Professionnel. Kosmetyki te zapewniają skuteczną pielęgnację różnego rodzaju włosów i o różnym stopniu ich uwrażliwienia. Skoncentrowane dawki składników dają szybkie efekty, to technologia dla zdrowia i piękna Twoich włosów.

Nowość! Botoks dla Twoich włosów - Fiberceutic

Aby Twoje włosy były znowu piękne, mocne i lśniące. Zapomnij o zniszczonych włosach i ciesz się ich pięknem na długo.

Cząsteczka Intra-Cylane™ wypełnia uszkodzoną lub osłabioną otoczkę włosa. Wnika ona w wewnętrzną strukturę włosa, docierając dostatecznie głęboko, by stworzyć elastyczną, a przy tym silną konstrukcję wzmacniającą włókno i przeciwdziałająca jego uszkodzeniu. Po wykonaniu usługi Fiberceutic wewnętrzna struktura włosa zostaje odbudowana. Włókno włosa jest bardziej odporne na uszkodzenia, włosy są odżywione, mocne i naturalne w dotyku, a efekty od razu widoczne. Pięknem swoich włosów możesz cieszyć się przez długi czas, ponieważ fryzjer dodatkowo doradzi produkty do stosowania w domu, utrzymujące efekt wypełnienia nawet do 10 myć.

Intensywne kuracje Loreal Professionnel, wykonywane przy użyciu sauny Micro - Mist, potęgujacej działanie składników zawartych w poszczególenych ampułkach.

Powerdose Color - Intensywna pielęgnacja do włosów koloryzowanych, utrwalenie i ochrona koloru.

Powerdose Contrast - Intensywna kuracja do włosów z pasemkami, odżywienie i ochrona pasemek.

Renew C - Odżywka do włosów mocno uwrażliwionych, odbudowa wewnętrzenej struktury włosa.

Power Repair B - Intensywna kuracja do włosów mocno uwrażliwionych, regeneracja i zamknięcie łuski włosa.

Power Density - Kuracja dla włosów słabych, tracących gęstość, intensywne zagęszczenie.

Power Kera Recharge- kuracja wypełniająca ubytki keratyny

Power Liss Ceutic- kuracja wygładzająca włosy niezdyscyplinowane

 

Kerastase Paris

Kerastase Paris to przełomowe odkrycia technologiczne we fryzjerstwie i największe innowacje w zakresie kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Rytuały Kerastase oferowane w Salonie Fryzjerskim zapewniają najlepszą pielęgnację włosów poprzez uwydatnienie ich naturalnego, indywidualnego piękna, połysku, energii, miękkości i elegancji. Nieodłącznym elementem rytuału jest profesjonalna diagnoza stanu włosów i skóry głowy przez fryzjera oraz wyjątkowy masaż pobudzający funkcje witalne skóry głowy.

Fryzjerstwo jest sztuką - również pielęgnacji. Podaruj sobie skuteczną pielęgnację włosów.

Koloryzacja

Fryzjerzy dobiorą odpowiedni do Państwa typu urody, włosów, indywidualnych preferencji kolor, jak i rodzaj koloryzacji. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy pełną gamę kolorystyczną farb.

Nasycone głębokie odcienie, długotrwały połysk, lekkość koloru z trójwymiarowym efektem i ruchomymi refleksami, koloryzacja bezamoniakowa zapewniająca wyjątkową pielęgnację włókna włosa oraz optymalny komfort skóry głowy to szereg różnych metod koloryzacji dostępnych w Salonie

Męska Rzecz – Cover

L'Oreal Professionnel Homme to produkty i usługi fryzjerskie wyłącznie dla mężczyzn.

Cover 5 - to usługa polegająca na tuszowaniu siwych włosów u mężczyzn, które są wprawdzie synonimem elegancji, męskości i uroku, ale również i oznaką dojrzałości. To nie jest zwykła koloryzacja włosów dla mężczyzn. Zabieg odmładza, zmniejsza kontrast siwych włosów, a przy tym nie ujmuje męskości. Dyskrecja i szybkość wykonania usługi podczas mycia włosów sprawiła, że Panowie szczególnie polubili Cover 5. Tym bardziej, że efekt jest wyjątkowo naturalny, bez radykalnej zmiany wyglądu i odrostu widocznego przy tradycyjnej koloryzacji.

Cover 5 = żelowa konsystencja = dyskretne 5 minut = maksymalny efekt = naturalne przyciemnienie.

Cennik

 

DLA KOBIETY

 

Strzyżenie: mycie, masaż głowy modelowanie, stylizacja
Włosy krótkie 50zł
Włosy średnie 55 zł
Włosy długie 63 zł
   
Czesanie okolicznościowe  od 50 zł
Czesanie okolicznościowe koki, upięcia  od 65 zł
Czesanie ślubne  od 90zł

 

Koloryzacja Loreal Professionnel z modelowaniem ze strzyżeniem
Włosy krótkie od 110 zł od 130 zł
Włosy średnie od 140 zł od 155 zł
Włosy długie od 160 zł od 180 zł
Kolejny kolor - plus 20 zł

 

 

Balayage z modelowaniem ze strzyżeniem
Włosy krótkie od 100 zł od 120zł
Włosy średnie od 130 zł od 150 zł
Włosy długie od 150 zł od 170 zł
Kolejny kolor - plus 20 zł

 

 

Dekoloryzacja od 75/100/130 zł

 

DLA MĘŻCZYZNY

 

Strzyżenie: mycie, masaż głowy, modelowanie, stylizacja
Włosy krótkie 30 zł
Włosy średnie 40zł
Włosy długie 50 zł
Strzyżenie maszynką - jedna długość 20 zł

 

Tuszowanie siwizny   Cut & Cover 5 (strzyżenie i tuszowanie)
Włosy krótkie   105 zł
Włosy średnie   115 zł
Włosy długie   120zł

 

DLA DZIECI

 

Strzyżenie dzieci do lat 12 od 20 zł
Czesanie komunijne (loczki, podpięcia, koczki) od 50/60/70 zł
Instytut Zdrowia i Urody - Kleopatra ul. K. Bojanowskiego 1, 64-000 Kościantel. 65 512 79 12
realizacja: Strony internetowe, Studio Fabryka